חדוה קלינהנדלר

Rooms and Words נולד מתוך אהבה משותפת לבלוגים, למגזינים ומעל לכול – לעיצוב. אם אתם אוהבים עיצוב ולא מוכנים לוותר על תוכן משובח – הגעתם למקום הנכון. אנחנו נביא לכם ראיונות עם גדולי המעצבים בעולם – ועם כאלה שעוד יהיו כאלה, נאיר, נעיר ונסקר את הטרנדים החדשים – וגם נספר לכם על המקורות ההיסטוריים של אלמנטים שונים בעיצוב. אנחנו מבטיחים להיות המקום שבו הכי כיף ליהנות מתמונות יפות לצד הקפה של הבוקר, בהפסקת הצהריים או לאחר יום עבודה – וגם להעמיק מדי פעם במחשבות על עיצוב. בלוגים ומגזינים הם האהבה הגדולה שלנו, אז החלטנו ליצור מין בלוגזין משלנו: בלוג עם תכנים באיכות מגזינית, או אולי מגזין שנהנה מתדירות עדכון של בלוג. אז תפסו לכם כסא (אימס, פנטון, לואי או ברז'ר – אנחנו אוהבים את כולם) והצטרפו להרפתקה שלנו.

חדוה קלינהנדלר היא עיתונאית, בלוגרית ויועצת עיצוב. בתור מי שהגיעה מסצינת בלוגי העיצוב האמריקאית לכתיבה במגזיני לייפסטייל ישראליים ובחזרה, היא משתדלת להביא ניחוח של חידוש לכל אחד ממשלחי היד שלה. עבודתה כעיתונאית והקשרים שיצרה עם סצינת העיצוב בארה"ב ובאירופה מאפשרים לה להקדים את הטרנדים ולהגיע לאנשים ולמגמות המעניינים ביותר בתחום. תורמת גם העובדה שהיא תולעת ספרים שמעדיפה לקרוא (או לצייץ בטוויטר) במקום לישון…

את הכתבות של חדוה תוכלו למצוא במגזינים GOstyle, סטייליש וזאתי, כמו גם במגזין לכלות אורבניות ובמגזין RUE.

Rooms and Words הוא הבייבי של חדוה קלינהנדלר, אך לכתיבתו שותפים כמה אנשים שיקרים לנו מאוד:

aline-odot

אלין ליקא לנגליב היא בעלת תואר BFA מבית הספר לעיצוב "פארסונס" שבניו-יורק ועבדה כמעצבת בכירה במשרדו של האדריכל סטיבן אלטון ובמלונות W בארה"ב. עם חזרתה לארץ הנחתה את פינת העיצוב בתוכנית "מגזין החיים הטובים" וכתבה במגזינים שונים לעיצוב. אלין שותפה בהקמה בית העיצוב "רוז'ין", בו הייתה מעצבת בית, והקימה עם סקוט טלמון את סטודיו "אלין סקוט". כיום היא מעצבת מהסטודיו שלה שבנווה צדק, Aline Interiors.

אלין מגישה פינות עיצוב בטלויזיה וכותבת כיום במגזינים כמו GOstyle ובל מוד. אלין וחדוה התחברו בשניות בזכות האהבה המשותפת לעיצוב והחליטו לשתף פעולה בטור בשם "שיעור עיצוב" שיופיע ב-Rooms and Words.

orna mazor

אורנה מזור היא מעצבת רב תחומית עם עבר עשיר בתחומי הארט, העיצוב והלייפסטייל. אורנה היא ממקימי סטודיו דיזיין- מחלקת הקורסים לעיצוב והום-סטיילינג בשנקר, ותחת הידיים האמונות שלה ושל שאר המרצים יצאו חלק ממיטב המעצבים והסטייליסטים בארץ. לאורנה נסיון רב בכתיבה עבור מגזינים כמו שמנת ו-GOstyle, והיא מעדכנת את תלמידיה בעבר ובהווה במיטב הטרנדים והידיעות הרלוונטיות באמצעות הקבוצה שפתחה בפייסבוק.

אורנה וחדוה חולקות אהבה לקידום מעצבים ויזמים צעירים, ואורנה תכתוב עבור Rooms and Words טור בשם "חלון ראווה", בו תראיין את האנשים מעוררי ההשראה הללו.