• hp-cat-guest
אורחים

2011-12: קימברלי לואיס | חדוה | 25 באוקטובר 2011

אחרי החגים כבר כאן – קשה להאמין, נכון? היום התחלתי לעבוד על חומרים שיתפרסמו בדצמבר וזה רק המחיש לי כמה מהר מתקרבת (שלא לומר שועטת) לכיווננו 2012. בפוסט הבא בסדרת הטרנדים, אני שמחה להציג בפניכם את קימברלי לואיס, מעצבת טפטים ובעלת קו טפטים שנקרא על שמה. לואיס הציגה במיטב התערוכות המקצועיות בארה"ב ואף זכתה להכרה רבה (גרייס בוני מהבלוג Design*Sponge היא מעריצה ידועה שלה), ולאחרונה החלה לעבוד במקביל גם כמעצבת בחברת Dwell Studio המגניבה. בתור מי שחייבת להישאר עם היד על הדופק כדי להנפיק טפטים שיהיו עדכניים, עניין אותי במיוחד לשמוע מה יש לקימברלי לומר.

קימברלי לואיס. צילום: אדם או

Rooms and Words: מה דעתך על טרנדים בעיצוב? האם את חושבת שהם נחוצים או מיותרים?

Kimberly Lewis: אני חושבת שממש כמו באופנה, גם טרנדים של עיצוב פנים כדאי לשלב עם הקלאסיקות. לא הייתי רוצה להיות לבושה מכף רגל ועד ראש בטרנדים האחרונים, ואין שום סיבה שאלביש כך גם את החדרים בדירה שלי! בחרו את האלמנטים שהכי מדברים אליכם מבין הטרנדים האחרונים ושחקו ב"מיקס אנד מאץ'". מתאים לי, לדוגמה, להכניס לחדר זוג כיסאות שירשתי מסבתא שלי, ולתבל את העיצוב שלו בכרית בצבע שהולך כעת.

טפטים של קימברלי לואיס ולוח השראה שלה מתוך פרויקט

RW: איזה טרנד יישאר מזוהה עם 2011? כזה שכשייתקלו בו בעוד כמה שנים יגידו "זה כל כך 2011"?

KW: רהיטים עשויים מעץ גולמי, שהרגליים או הבסיסים שלהם נצבעו בצבעים עזים או בוהקים. כשהצגתי ב-ICFF במאי היה שפע של מעצבים שהפריטים שלהם ענו לקטגוריה הזו. אני לאו דווקא סולדת מהמגמה הזו, אבל היה קצת מעייף לראות אותו הדבר אצל כל כך הרבה מעצבים.

RW: איזה טרנד נוכחי את אוהבת, האם תמשיכי להשתמש בו גם לאחר שההייפ ישכך?

KW: אני מאוד אוהבת "פּוֹפים" של צבע! אני מעדיפה את הצבעים שלי מרוכזים, ומאוד אוהבת את השימוש בצבעים חיים השנה באופנה, בעיצוב ובכלל.

RW: ומאיזה טרנד כבר ממש נמאס לך?

RR: אני מאוד בעד איכות הסביבה ומיחזור אבל לגמרי נמאס לי לראות רהיטים מעץ ללא גימור, ובמיוחד מיטות ושולחנות קפה העשויים מפלטות עץ המשמשות להובלה. זה פשוט גולמי ותעשייתי מדי לטעמי.

RW: יש לך תקוות ותחזיות בתחום העיצוב לשנת 2012?

KW: בשבוע האופנה בניו יורק נראה היה שהכתום שולט במסלולים. אני ממש אוהבת כתום ואשמח מאוד אם הוא יהפוך לוורוד של 2012 [מדי שנה קובעת חברת פנטון העולמית צבע שנתי, וב-2011 היה זה ורוד יערה. ח"ק]. לעתים קרובות אנשים מתייחסים לכתום כצבע לא שגרתי, אבל אני בהחלט יכולה לראות אותו עושה קאמבק לעולם האופנה והפריטים לבית!

אם מעניין אתכם לקרוא עוד על התהליך והיצירה של קימברלי כמעצבת צעירה בניו יורק, אתם מוזמנים לבלוג שלה. מה דעתכם? הייתם רוצים לראות יותר כתום בעיצוב הבית? ובאיזו נקודה בציר האהדה לעץ גולמי אתם נמצאים?

אל תשכחו לבקר כאן שוב מחר ולקרוא פוסט חדש בנושא שקרוב לליבי במיוחד.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

יש 2 תגובות לפוסט

  1. […] We also had the pleasure of being featured on our friend Chedva’s blo Rooms & Words blog recently. We chatted about trends from the past year and beyond! You can read Rooms & Words both in english and hebrew! […]

  2. […] זה כאן. לפני שנה בתקופה הזו, אירחתי כאן בלוגרים אורחים שחזו את הטרנדים שישלטו לדעתם ב-2012 (ובדרך כלל גם צדקו!), ובמאי ביקרתי […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים